wielkosci penisow
StartChcesz polepszyć jakość seksu?

Chcesz polepszyć jakość seksu?

Często mężczyźni i kobiety boją się poprawiać to co robi partner. Myślą, że to może zostać w jakiś sposób źle odebrane lub, że partner pomyśli o sobie źle. Tymczasem przecież chodzi o to, żeby nieustannie poprawiać jakość swojego seksu. Dzięki temu oboje będziecie lepsi i szczęśliwsi. Poniżej znajdziesz kilka wskazówek dotyczących tego w jaki sposób dawać dyskretne sygnały.

1. Kiedy kobieta pieści ręką Twojego penisa, ale jej ruchy są za wolne lub za szybkie połóż swoją dłoń na jej dłoni i pokaż jaki lubisz ucisk i jakie tempo. Uwierz, że nic się nie stanie. Dzięki temu ona będzie wiedziała co robić, żeby Tobie było jeszcze lepiej. Poza tym gdy Ty nie oddajesz się przyjemności tylko w głowie mówisz: mogłaby to robić tak czy siak – to wiele tracisz.

2. Sprawa ma się podobnie z pieszczotami ustnymi. tak naprawdę nie same usta tutaj działają. Kiedy pokażesz partnerce w jaki sposób może sobie pomagać ręką będzie przyjemnie i Tobie i jej również ułatwi to sprawę.

3. Kobieta może trochę obawiać się bardziej zdecydowanych ruchów na Twoim penisie. Często one myślą, że partnerowi może to sprawiać ból. Dlatego warto mieć lubrykant, którym partnerka może wysmarować i penisa i dłonie. To sprawi, że jej ręce będą lepiej ślizgały się po Twoim członku.

4. Jeżeli to Ty głównie inicjujesz zbliżenie zerwij z tym na jakiś czas. Przerwij podchody na dwa tygodnie a przekonasz się, że po tym czasie rzuci się na Ciebie jak lwica. Jednak jeżeli po tym okresie nic się nie zmieni to musicie poważnie porozmawiać. Kobiety mają taką samą ochotę na sex i myślą o nim równie często jak faceci. Jednak żyjemy w społeczeństwie gdzie kulturowe wartości nie pozwalają się do tego otwarcie przyznawać.

5. Każda kobieta ma fantazje seksualne. Być może boi się ona otwarcie powiedzieć Ci, ze ma ochotę na wprowadzenie małej zmiany podczas seksu. Może chciałaby zostać związana, albo pragnie wprowadzić jakieś gadżety. Dogadajcie się tak, żeby mogła Ci opisać swoje fantazje mailowo, smsem lub zostawiła liścik. To będzie duży krok na przód.